Karmel w Łasinie

Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa

Modlitwa OJCZE NASZ ze św. Teresą od Jezusa

  OJCZE NASZ z św. Teresą od Jezusa

Czytaj więcej...

Uroczystość Matki Bożej z Góry Karmel

16 lipca przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Serdecznie zapraszamy na uroczystości odpustowe, które poprzedzi Triduum Maryjne. O, Najświętsza Matko, my wszyscy, którzy zamieszkujemy tę świętą Górę, i którzy gasimy pragnienie naszych serc przy Twoim źródle, uznajemy Twoje prowadzenie. Wspomóż nas Twoim orędownictwem, oświeć nas swoim światłem. Pozostań z nami. Amen.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego

W sobotę, 8 czerwca b.r. serdecznie zapraszamy na wigilijne czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. O godzinie 19:00 rozpocznie się Eucharystia, a dla wytrwałych będzie możliwość czuwania do północy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

Czytaj więcej...

Scenariusz mojego życia…? Rekolekcje dla Młodych.

      🙂 ZAPRASZAMY 🙂

Czytaj więcej...

Triduum Paschalne

Serdecznie zapraszamy na Liturgię Triduum Paschalnego w naszej Kaplicy:

Czytaj więcej...

GPS ze św. Józefem – Spotkanie Młodych w Karmelu

W SOBOTĘ, 13 KWIETNIA: – na dobre rozpoczęcie Wielkiego Tygodnia, – w pierwszym kościele pw. św. Józefa w Polsce. ZAPRASZAMY Z RADOŚCIĄ:

Czytaj więcej...

Wszystkie moje źródła są w Tobie…

Kliknij żeby posłuchać ⇓ Chwalebny Krzyż Zmartwychwstałego Pana – Hymn z III w. słowa: Hymn z III w. muzyka: Grzegorz Kopala wykonanie: Julia i Grzegorz Kopala  

Czytaj więcej...

Niech Bóg będzie błogosławiony w swoich świętych

Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 17 lutego 2019, o godz. 17:00, na spotkanie z osobą bł. Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego. Postać błogosławionego kapłana naszej diecezji, wyniesionego 20 lat temu do chwały ołtarzy przez św. Jana Pawła II, przybliży nam dk. prof. Waldemar Rozynkowski.

Czytaj więcej...

Każdy człowiek jest biedny, potrzebujący i ubogi…

ORĘDZIE PAPIEŻA FRANCISZKA NA XXVII ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO 2019 r.

Czytaj więcej...

Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego

    Umiłowani w Chrystusie Panu Bracia i Siostry! W dniu dzisiejszym, w Święto Ofiarowania Pańskiego dziękujemy Bogu za dar życia konsekrowanego. Dziękujemy za tych, którzy ślubując trzy rady ewangeliczne – czystość, ubóstwo i posłuszeństwo, towarzyszą nam na drodze wiary i powołania, które każdy z nas otrzymał. Osoby konsekrowane wskazują swoim życiem na obietnicę wieczności, […]

Czytaj więcej...
« Older posts

© 2019 Karmel w Łasinie

Theme by Anders NorenUp ↑